címke: Richter Anna Díj

Szüléstörténetek / Kiss Verus - 2022. 05. 18. 12:10

Hegmesék: mi az a három szó, ami a császárodról eszedbe jut?

Hegmesék kampányunk híre 2019-ben már nagyon sokfelé eljutott az érte kapott Richter Anna Díj kapcsán, ám szeretnénk, ha mind többen értesülnének erről a kezdeményezésről, a virtuális kiállításról és a belőle készült, csodás könyvről, melynek 2022 júniusában a 3. kiadását várjuk! És nagy álmunk, hogy sokan csatlakoznak hozzánk a social média (Facebook, Instagram) felületein is a kampány kapcsán. Ha úgy tetszik: Hegmesék-kihívás re-loaded!

Blog / Kiss Verus - 2021. 03. 02. 10:26

Már rendelhető a Hegmesék könyv!

2020 novembere óta meg lehet rendelni oldalunkon a Richter Anna Díjas Hegmesék című könyvünket, mely magánkiadásban jelent meg, a Császárvonal gondozásában. A könyv anyagából készült virtuális kiállítás folyamatosan elérhető lesz mindemellett weboldalunkon.

Blog / - 2020. 09. 14. 10:09

Nemsokára debütál a Hegmesék projekt!

Gőzerővel alakulnak a Hegmesék projekt elemei, a virtuális fotókiállítástól a könyvig, kövesd figyelemmel az eseményeket, iratkozz fel ránk minden létező platformon, hogy biztosan ne maradj le semmiről!

Szüléstörténetek / - 2020. 05. 08. 11:32

Megtisztelő elismerés: Richter Anna Díjat kapott a Császárvonal

Több mint húszezren vettek részt a Richter Anna Díj közönségszavazásán, ahol a közönségdíj sorsáról is dönthettek a szavazók. A hiánypótló kezdeményezés az egészségügy, oktatás és gyógyszerészet területein dolgozó nők és csapataik kreatív, újszerű ötleteinek megvalósítását tűzte ki célul, melyek jobbá teszik az e hivatásukat gyakorlók, pácienseik és diákjaik életét. Örömmel jelentjük: a közönségdíjat a Császárvonal "Hegmesék" című projektje hozta el idén.

Szüléstörténetek / - 2020. 02. 10. 10:35

A „Hegmesék”, vagyis a Császárvonal pályázata nyerheti a Richter Anna Díjat

Hazánk egyik legkiemelkedőbb gyógyszercége, a Richter Gedeon Nyrt. pályázati kiírásával kreatív ötletek kidolgozására inspirálta az egészségügy, gyógyszerészet és oktatás területén dolgozó nőket. A Richter Anna Díj olyan újszerű, megvalósítható projektterveket várt a pályázóktól, amelyek az oktatás és kutatás, gyógyítás, gyógyszerészet, egészségügyhöz kapcsolódó ismeretterjesztés területein kreatív, innovatív módon járulnak hozzá az oktatás vagy egészségügy színvonalához, fejlődéséhez, illetve az adott területen dolgozók mindennapjait megkönnyítik, minőségi változást hozva a hétköznapokban. A versenyben legfeljebb öt főből álló csapatok indulhattak, a megjelölt területek valamelyikén aktívan tevékenykedő női csapatkapitány vezetésével. A Császárvonal is döntős lett "Hegmesék" című pályázatával.